Cannafest

dec. 01 2010 / michal
V d?och 19.-21.11.2010 sa v Prahe konal najväčší konopný veľtrh v Čechách.

Veľtrh Cannafest sa konal v reprezentatívnych priestoroch výstaviska Holešovice.

Nemohli sme na ?om chýbať (Navštívili sme aj konkurenčný, prvý konopný veľtrh Cannabizz, ktorý sa v Prahe konal koncom septembra, ale keďže tento veľtrh bol profilovaný viac alternatívne bez jasného oddelenia huličov od spracovateľov a producentov výrobkov z technickej konopy uprednostnili sme Cannafest).

Nomenklatúra výstavy bola rozdelená do dvoch pavilónov. V jednom si na svoje prišli huliči a fanúšikovia liečivej konopy, v druhom pavilóne mohli návštevníci vidieť príklady širokého uplatnenia tejto jedinečnej rastliny v kozmetike, potravinárskom a stavebnom priemysle.

V rámci odborného programu sme mali na veľtrhu prednášku s témou „Môže byť konopné semienko zdrojom ľudskej výživy?“
Prednášku si môžete stiahnuť TU.

Na veľtrhu sme mali malý stánok dr. OMEGA v ktorom sme predstavili koncept multilevelovej, komunitnej distribúcie konopných potravín.
Viac o filozofii konceptu dr. OMEGA nájdete na: http://www.dr-omega.com/dr-omega

Keďže koncept je momentálne vo fáze prípravy a jeho ostrý štart plánujeme na prelome 1.Q a 2.Q 2010 uvítame vaš pripomienky a postrehy a v prípade, že máte záujem participovať v pripravovanej schéme vyplnte pre nás krátky dotazník: http://www.dr-omega.com/feedback

Záverom si nevieme odpustiť aby sme sa nepochválili, že konopný olej dr. OMEGA sa umiesnil na 3. mieste v súťaži o najchutnejší konopný olej, ktorá sa konala vrámci veľtrhu Cannafest.